1.5SMC12A-M3/9AT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
STMicroelectronics
Taiwan Semiconductor Corporation
16,7V Klemme 89,8A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DO-214AB
1.5SMC12A-M3/9AT
DigiKeys varenummer
1.5SMC12A-M3/9AT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1.5SMC12A-M3/9AT
Beskrivelse
TVS DIODE 10.2VWM 16.7V DO214AB
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
89,8A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Serie
Strømnetbeskyttelse
No
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Universal
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Type
Zener
Monteringstype
Overflademontering
Enkeltrettede kanaler
1
Pakke/hus
DO-214AB, SMC
Spænding - returspænding (Typ)
10,2V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
11,4V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
16,7V