WSR2R0100JEK er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
10 mOhms ±5% 2W Chipmodstand 4527 J-ledning Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent, Modstandsdygtig over for impulser Metalelement
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
WSR2R0100JEK
DigiKeys varenummer
WSR2R0100JEK-ND
Producenter
Producentens varenummer
WSR2R0100JEK
Beskrivelse
RES 0.01 OHM 5% 2W 4527
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent, Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±75ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 275°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
4527 J-ledning
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,455" L x 0,275" B (11,56mm x 6,98mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,100" (2,54mm)