WSLP3921L1000FEA
DigiKeys varenummer
541-WSLP3921L1000FEATR-ND - Tape & Reel (TR)
541-WSLP3921L1000FEACT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
WSLP3921L1000FEA
Beskrivelse
RES 0.0001 OHM 1% 9W 3921
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 mOhms ±1% 9W Chipmodstand Ikke-standard Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent, Modstandsdygtig over for impulser Metalelement
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent, Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±350ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 170°C
Pakke/hus
Ikke-standard
Størrelse/dimension
0,394" L x 0,205" B (10,00mm x 5,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,045" (1,14mm)