WSLP27262L000JEA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 6.918
Datablad
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
2 mOhms ±5% 5W Chipmodstand Ikke-standard Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent, Modstandsdygtig over for impulser Metalelement
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
WSLP27262L000JEA
DigiKeys varenummer
WSLP27262L000JEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
WSLP27262L000JEA
Beskrivelse
RES 0.002 OHM 5% 5W 2726
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
WSLP27262L000JEA Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent, Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±75ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 170°C
Pakke/hus
Ikke-standard
Størrelse/dimension
0,272" L x 0,260" B (6,90mm x 6,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)