WSL2512R1000FEA
DigiKeys varenummer
WSLG-.10TR-ND - Tape & Reel (TR)
WSLG-.10CT-ND - Afskåret tape (CT)
WSLG-.10DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
WSL2512R1000FEA
Beskrivelse
RES 0.1 OHM 1% 1W 2512
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 mOhms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent, Modstandsdygtig over for impulser Metalelement
EDA/CAD-modeller
WSL2512R1000FEA Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent, Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±75ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 170°C
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Størrelse/dimension
0,250" L x 0,125" B (6,35mm x 3,18mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,89mm)