WSL2010R2000DEA18 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
200 mOhms ±0,5% 1W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent, Modstandsdygtig over for impulser Metalelement
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
WSL2010R2000DEA18
DigiKeys varenummer
WSL2010R2000DEA18-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
WSL2010R2000DEA18
Beskrivelse
RES 0.2 OHM 0.5% 1W 2010
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent, Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±75ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 170°C
Pakke/hus
2010 (5025 metrisk)
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,100" B (5,08mm x 2,54mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,89mm)