WSL2010R0300FEA18
DigiKeys varenummer
WSLF-.03TR-ND - Tape & Reel (TR)
WSLF-.03CT-ND - Afskåret tape (CT)
WSLF-.03DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
WSL2010R0300FEA18
Beskrivelse
RES 0.03 OHM 1% 1W 2010
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
30 mOhms ±1% 1W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent, Modstandsdygtig over for impulser Metalelement
EDA/CAD-modeller
WSL2010R0300FEA18 Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent, Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±75ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 170°C
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2010 (5025 metrisk)
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,100" B (5,08mm x 2,54mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,89mm)