WSL2010R0300FEA18 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | WSL2010R0300FEA18 |
Beskrivelse | RES 0.03 OHM 1% 1W 2010 |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 30 mOhms ±1% 1W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent, Modstandsdygtig over for impulser Metalelement |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | WSL2010R0300FEA18 Modeller |
Mfr | Temperaturkoefficient ±75ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur –65°C – 170°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 2010 (5025 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,200" L x 0,100" B (5,08mm x 2,54mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,035" (0,89mm) |