WFMB2010R4700FEA
DigiKeys varenummer
541-10279-2-ND - Tape & Reel (TR)
541-10279-1-ND - Afskåret tape (CT)
541-10279-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
WFMB2010R4700FEA
Beskrivelse
RES 0.47 OHM 2.0 W 1% 2010 SMD
Producentens standard leveringstid
83 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
470 mOhms ±1% 2W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent Metalfilm
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 170°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2010 (5025 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,100" B (5,08mm x 2,54mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)