WFC1206R0330FE66
DigiKeys varenummer
541-WFC1206R0330FE66TR-ND - Tape & Reel (TR)
541-WFC1206R0330FE66CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
WFC1206R0330FE66
Beskrivelse
RES 0.033 OHM 1.0 W 1% 1206 SMD
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
33 mOhms ±1% 1W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Anti-svovl, Strømregistrering Metalfolie
Funktioner
Anti-svovl, Strømregistrering
Mfr
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,061" B (3,10mm x 1,55mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,037" (0,95mm)