TNPW121051R0FEEA
DigiKeys varenummer
TNPW121051R0FEEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TNPW121051R0FEEA
Beskrivelse
RES 51 OHM 1% 1/2W 1210
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
51 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
TNPW121051R0FEEA Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,096" B (3,20mm x 2,45mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,75mm)