TNPW121044K2BECN kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
44.2 kOhms ±0,1% 0,333W, 1/3W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TNPW1210
TNPW121044K2BECN
DigiKeys varenummer
TNPW121044K2BECN-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TNPW121044K2BECN
Beskrivelse
RES 44.2K OHM 0.1% 1/3W 1210
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
TNPW121044K2BECN Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,096" B (3,20mm x 2,45mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,75mm)