TNPW121027K0BEEA
DigiKeys varenummer
541-4623-2-ND - Tape & Reel (TR)
541-4623-1-ND - Afskåret tape (CT)
541-4623-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TNPW121027K0BEEA
Beskrivelse
RES 27K OHM 0.1% 1/2W 1210
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
27 kOhms ±0,1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
TNPW121027K0BEEA Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,096" B (3,20mm x 2,45mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,75mm)