TNPW121027K0BEEA | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | TNPW121027K0BEEA |
Beskrivelse | RES 27K OHM 0.1% 1/2W 1210 |
Producentens standard leveringstid | 17 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 27 kOhms ±0,1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | TNPW121027K0BEEA Modeller |
Kategori | Funktioner Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent |
Mfr | Temperaturkoefficient ±25ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 1210 (3225 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,126" L x 0,096" B (3,20mm x 2,45mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,030" (0,75mm) |