TNPW12101K02BEEA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
1.02 kOhms ±0,1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TNPW1210
TNPW12101K02BEEA
DigiKeys varenummer
TNPW12101K02BEEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TNPW12101K02BEEA
Beskrivelse
RES 1.02K OHM 0.1% 1/2W 1210
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
TNPW12101K02BEEA Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,096" B (3,20mm x 2,45mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,75mm)