TNPW121013R3DEEA
DigiKeys varenummer
TNPW121013R3DEEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TNPW121013R3DEEA
Beskrivelse
RES 13.3 OHM 0.5% 1/2W 1210
Detaljeret beskrivelse
13.3 Ohms ±0,5% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
TNPW121013R3DEEA Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,096" B (3,20mm x 2,45mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,75mm)