TNPW120675R0BEEA | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | TNPW120675R0BEEA |
Beskrivelse | RES 75 OHM 0.1% 0.52W 1206 |
Producentens standard leveringstid | 11 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 75 Ohms ±0,1% 0,52W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | TNPW120675R0BEEA Modeller |
Kategori | Funktioner Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent |
Mfr | Temperaturkoefficient ±25ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 1206 (3216 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,026" (0,65mm) |