TNPW12065K11FETA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
5.11 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TNPW1206
TNPW12065K11FETA
DigiKeys varenummer
TNPW12065K11FETA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TNPW12065K11FETA
Beskrivelse
RES 5.11K OHM 1% 1/4W 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TNPW12065K11FETA Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)