TNPW1206499KBETA
DigiKeys varenummer
541-TNPW1206499KBETATR-ND - Tape & Reel (TR)
541-TNPW1206499KBETACT-ND - Afskåret tape (CT)
541-TNPW1206499KBETADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TNPW1206499KBETA
Beskrivelse
RES 499K OHM 0.1% 1/4W 1206
Detaljeret beskrivelse
499 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
TNPW1206499KBETA Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)