TNPW1206470RBEEA
DigiKeys varenummer
541-TNPW1206470RBEEATR-ND - Tape & Reel (TR)
541-TNPW1206470RBEEACT-ND - Afskåret tape (CT)
541-TNPW1206470RBEEADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TNPW1206470RBEEA
Beskrivelse
RES 470 OHM 0.1% 0.52W 1206
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
470 Ohms ±0,1% 0,52W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
TNPW1206470RBEEA Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)