TNPW120643R2BEEA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
43.2 Ohms ±0,1% 0,52W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TNPW1206
TNPW120643R2BEEA
DigiKeys varenummer
TNPW120643R2BEEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TNPW120643R2BEEA
Beskrivelse
RES 43.2 OHM 0.1% 0.52W 1206
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
TNPW120643R2BEEA Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)