TNPW120643K0BETA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
43 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TNPW1206
TNPW120643K0BETA
DigiKeys varenummer
TNPW120643K0BETA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TNPW120643K0BETA
Beskrivelse
RES 43K OHM 0.1% 1/4W 1206
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
TNPW120643K0BETA Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)