TNPW1206301RBXTA
DigiKeys varenummer
TNPW1206301RBXTA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TNPW1206301RBXTA
Beskrivelse
RES 301 OHM 0.1% 1/4W 1206
Detaljeret beskrivelse
301 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
TNPW1206301RBXTA Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±15ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)