TNPW1206180RFHEA
DigiKeys varenummer
TNPW1206180RFHEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TNPW1206180RFHEA
Beskrivelse
RES 180 OHM 1% 0.52W 1206
Detaljeret beskrivelse
180 Ohms ±1% 0,52W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
TNPW1206180RFHEA Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)