TNPW1206105KFETA
DigiKeys varenummer
TNPW1206105KFETA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TNPW1206105KFETA
Beskrivelse
RES 105K OHM 1% 1/4W 1206
Producentens standard leveringstid
45 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
105 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TNPW1206105KFETA Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)