TNPW08058K87BEEA | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | TNPW08058K87BEEA |
Beskrivelse | RES 8.87K OHM 0.1% 0.26W 0805 |
Producentens standard leveringstid | 11 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 8.87 kOhms ±0,1% 0,26W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | TNPW08058K87BEEA Modeller |
Kategori | Funktioner Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent |
Mfr | Temperaturkoefficient ±25ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 0805 (2012 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,022" (0,55mm) |