TNPW08054K99FHEA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Similar
Vishay
Similar
Vishay
4.99 kOhms ±1% 0,26W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TNPW0805
TNPW08054K99FHEA
DigiKeys varenummer
TNPW08054K99FHEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TNPW08054K99FHEA
Beskrivelse
RES 4.99K OHM 1% 0.26W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TNPW08054K99FHEA Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)