TNPW08054K99BEEC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay Dale Thin Film
Direkte
Stackpole Electronics Inc
På lager: 89
Opgradering
Vishay Dale Thin Film
På lager: 440
Similar
Similar
På lager: 198
TE Connectivity Passive Product
På lager: 925
4.99 kOhms ±0,1% 0,26W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TNPW0805
TNPW08054K99BEEC
DigiKeys varenummer
TNPW08054K99BEEC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TNPW08054K99BEEC
Beskrivelse
RES 4.99K OHM 0.1% 0.26W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TNPW08054K99BEEC Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)