TNPW0805499KBEEN er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 295
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
Direkte
Susumu
På lager: 112.897
YAGEO
Similar
TE Connectivity Passive Product
Similar
Vishay Dale Thin Film
499 kOhms ±0,1% 0,26W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TNPW0805
TNPW0805499KBEEN
DigiKeys varenummer
541-TNPW0805499KBEENTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TNPW0805499KBEEN
Beskrivelse
RES 499K OHM 0.1% 0.26W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TNPW0805499KBEEN Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)