TNPW080539R2BEEA er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
YAGEO
På lager: 3.869
Datablad
Similar
TE Connectivity Passive Product
På lager: 1.000
Datablad
39.2 Ohms ±0,1% 0,26W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.