TNPW080534K0BECN kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
34 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TNPW0805
TNPW080534K0BECN
DigiKeys varenummer
TNPW080534K0BECN-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TNPW080534K0BECN
Beskrivelse
RES 34K OHM 0.1% 1/8W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TNPW080534K0BECN Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)