TNPW080533K2BEEA
DigiKeys varenummer
TNP33.2KABTR-ND - Tape & Reel (TR)
TNP33.2KABCT-ND - Afskåret tape (CT)
TNP33.2KABDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TNPW080533K2BEEA
Beskrivelse
RES 33.2K OHM 0.1% 0.26W 0805
Detaljeret beskrivelse
33.2 kOhms ±0,1% 0,26W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
TNPW080533K2BEEA Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)