TNPW080532K4DEEA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
32.4 kOhms ±0,5% 0,26W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TNPW0805
TNPW080532K4DEEA
DigiKeys varenummer
TNPW080532K4DEEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TNPW080532K4DEEA
Beskrivelse
RES 32.4K OHM 0.5% 0.26W 0805
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
TNPW080532K4DEEA Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)