TNPW080520K5FETA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
20.5 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TNPW0805
TNPW080520K5FETA
DigiKeys varenummer
TNPW080520K5FETA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TNPW080520K5FETA
Beskrivelse
RES 20.5K OHM 1% 1/8W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TNPW080520K5FETA Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)