TNPW0805160KBETY kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Opgradering
Bourns Inc.
Opgradering
Vishay Dale Thin Film
Susumu
160 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TNPW0805
TNPW0805160KBETY
DigiKeys varenummer
TNPW0805160KBETY-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TNPW0805160KBETY
Beskrivelse
RES 160K OHM 0.1% 1/8W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TNPW0805160KBETY Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)