TNPW080515K0DEEA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Similar
Vishay
Similar
Vishay
Vishay Dale Thin Film
På lager: 770
15 kOhms ±0,5% 0,26W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TNPW0805
TNPW080515K0DEEA
DigiKeys varenummer
TNPW080515K0DEEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TNPW080515K0DEEA
Beskrivelse
RES 15K OHM 0.5% 0.26W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TNPW080515K0DEEA Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)