TNPW06039K09BECN kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
9.09 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TNPW06039K09BECN
DigiKeys varenummer
TNPW06039K09BECN-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TNPW06039K09BECN
Beskrivelse
RES 9.09K OHM 0.1% 1/10W 0603
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TNPW06039K09BECN Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,033" B (1,60mm x 0,85mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)