TNPW060382R5BEEA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
Direkte
Susumu
YAGEO
82.5 Ohms ±0,1% 0,21W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TNPW060382R5BEEA
DigiKeys varenummer
TNPW060382R5BEEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TNPW060382R5BEEA
Beskrivelse
RES 82.5 OHM 0.1% 0.21W 0603
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TNPW060382R5BEEA Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,033" B (1,55mm x 0,85mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)