TNPW060375R0BEEA er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 9.000
Datablad
Direkte
Susumu
På lager: 11.592
Datablad
YAGEO
Opgradering
Vishay
75 Ohms ±0,1% 0,21W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm