TNPW06036K19BEEN
DigiKeys varenummer
541-TNPW06036K19BEENTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-TNPW06036K19BEENCT-ND - Afskåret tape (CT)
541-TNPW06036K19BEENDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TNPW06036K19BEEN
Beskrivelse
RES 6.19K OHM 0.1% 0.21W 0603
Detaljeret beskrivelse
6.19 kOhms ±0,1% 0,21W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
TNPW06036K19BEEN Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,033" B (1,55mm x 0,85mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)