TNPW060356K2BEEN kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
Direkte
Panasonic Industry
Direkte
Susumu
YAGEO
56.2 kOhms ±0,1% 0,21W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TNPW060356K2BEEN
DigiKeys varenummer
TNPW060356K2BEEN-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TNPW060356K2BEEN
Beskrivelse
RES 56.2K OHM 0.1% 0.21W 0603
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TNPW060356K2BEEN Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,033" B (1,55mm x 0,85mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)