TNPW060333R2FETA
DigiKeys varenummer
TNPW060333R2FETA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TNPW060333R2FETA
Beskrivelse
RES 33.2 OHM 1% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
33.2 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
TNPW060333R2FETA Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,033" B (1,60mm x 0,85mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)