TNPW06032K20BEEA
DigiKeys varenummer
541-2012-2-ND - Tape & Reel (TR)
541-2012-1-ND - Afskåret tape (CT)
541-2012-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TNPW06032K20BEEA
Beskrivelse
RES 2.2K OHM 0.1% 0.21W 0603
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 kOhms ±0,1% 0,21W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TNPW06032K20BEEA Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,033" B (1,55mm x 0,85mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)