TNPW0603165RBYEA
DigiKeys varenummer
TNPW0603165RBYEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TNPW0603165RBYEA
Beskrivelse
RES 165 OHM 0.1% 0.21W 0603
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
165 Ohms ±0,1% 0,21W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
TNPW0603165RBYEA Modeller
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,033" B (1,55mm x 0,85mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)