TNPW060311K0BYEN
DigiKeys varenummer
541-9816-2-ND - Tape & Reel (TR)
541-9816-1-ND - Afskåret tape (CT)
541-9816-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TNPW060311K0BYEN
Beskrivelse
RES 11K OHM 0.1% 0.21W 0603
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
11 kOhms ±0,1% 0,21W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
TNPW060311K0BYEN Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,033" B (1,55mm x 0,85mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)