TNPW0603110RBETA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 7.724
Datablad
110 Ohms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TNPW0603110RBETA
DigiKeys varenummer
TNPW0603110RBETA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TNPW0603110RBETA
Beskrivelse
RES 110 OHM 0.1% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
TNPW0603110RBETA Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,033" B (1,60mm x 0,85mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)