TNPW060310K7DEEA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 9.027
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
10.7 kOhms ±0,5% 0,21W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TNPW060310K7DEEA
DigiKeys varenummer
TNPW060310K7DEEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TNPW060310K7DEEA
Beskrivelse
RES 10.7K OHM 0.5% 0.21W 0603
Producentens standard leveringstid
93 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TNPW060310K7DEEA Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,033" B (1,55mm x 0,85mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)