TNPW060310K0BYEC
DigiKeys varenummer
TNPW060310K0BYEC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TNPW060310K0BYEC
Beskrivelse
RES 10K OHM 0.1% 0.21W 0603
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 kOhms ±0,1% 0,21W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TNPW060310K0BYEC Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,033" B (1,55mm x 0,85mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)