TNPW0603100RDHTA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
100 Ohms ±0,5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TNPW0603100RDHTA
DigiKeys varenummer
TNPW0603100RDHTA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TNPW0603100RDHTA
Beskrivelse
RES 100 OHM 0.5% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
93 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TNPW0603100RDHTA Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,033" B (1,60mm x 0,85mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)