TNPW040268R1BYTD
DigiKeys varenummer
TNPW040268R1BYTD-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TNPW040268R1BYTD
Beskrivelse
RES 68.1 OHM 0.1% 1/16W 0402
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
68.1 Ohms ±0,1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
TNPW040268R1BYTD Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)